škola
studium
aktivity
studenti
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Pedagogický sbor
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Maturita
Učební plány
Dny otevřených dveří
Přijímací zkoušky
Plán práce školy
Předměty
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Zahraniční zájezdy
Sportovní zájezdy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
Divadelní klub
Klub deskových her
Školní akademie
Soutěže
Rozvrh
Suplování
Školní jídelna
Zvonění
Školní parlament
Ke stažení

Úspěchy našich studentů

Školní rok 2018/2019

 

Výtvarná výchova

XXII.ročník mezinárodní výtvarné soutěže Bohúňova paleta 2019

Milan Zavřel (4.E) – Kombinovaná technika, Zlaté pásmo – 1místo

Alexandra Klocoková (6.E) - Kombinovaná technika, Bronzové pásmo – 4místo

 

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Marek Nestěra (7.F) - 1. místo – obvodní kolo – kategorie SŠ

                                   - 19. místo – krajské kolo  

 Dora Úlehlová (3.E) - 10.-11. místo – obvodní kolo kategorie ZŠ

Výsledky školních kol olympiády v ČJ, lingvistické olympiády a literární soutěže ZDE.

 

Matematika

Matematická olympiáda:

Adam Polanský (5.E) - 44. místo – úspěšný řešitel – krajské kolo – kategorie C

Maxmilián Tyx (3.F) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Dora Úlehlová (3.E) – 3.-6. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Tomáš Zhang (2.E) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Nikol Ondroušková (2.F) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Petr Bambas (1.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

Lucie Fibírová (1.E) - 4. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

 

Pythagoriáda:

Truong Thuy Linh (3.F) - 3.-6. místo – obvodní kolo - 8. ročník

Ondřej Struhala (2.F) – 1.-2. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Zbyněk Boček (2.E) - 3.-8. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Benjamín Sýkora (1.E) - 3. místo – obvodní kolo - 6. ročník

Lucie Fibírová (1.E) – 4.-6. místo – obvodní kolo - 6. ročník

 

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Phuong Linh Nguyen (2.F) - 1.místo – obvodní kolo – kategorie I.B

Jan Hendrych (3.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Dominik Vrábel (3.F) - 4. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Thu Thao Nguyen (7.F) – 1.místo – odvodní kolo – kategorie III.A

                                          - 7.místo - krajské kolo

Martin Hauser (7.F) - 3.místo – odvodní kolo – kategorie III.A

 

Francouzský jazyk:

Klára Novotná - 9. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

 

Německý jazyk:

Emily Hofler (3.F)  - 1. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Vojtěch Bartoška (4.F) – 4.místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Marek Jánský (6.E) - 1. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

                                  - 11.místo – krajské kolo

Jan Vacek (6.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

Marek Nestěra (7.F) – 3.-4. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

 

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Natálie Raková (4.E) - 2. místo – obvodní kolo – Fyzikální olympiáda – kategorie E

Maxmilián Tyx (3.F) - 1. místo – obvodní kolo – Fyzikální olympiáda – kategorie F

 

Biologie:

Kryštof Matějů (1.E) - 3. místo – obvodní kolo – Biologická olympiáda – kategorie D

 

Chemie:

Natálie Raková (4.E) - 6. místo – obvodní kolo – Chemická olympiáda – kategorie D

Marek Nestěra (7.F) – 12.místo – krajské kolo – Chemická olympiáda – kategorie B

 

Zeměpis:

Matěj Bárta (2.F) - 1. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ B

                                 8.místo – krajské kolo

Zbyněk Boček (2.E) - 3. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Petr Bambas (1.E) - 2. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ A

Lucie Fibírová (1.E) - 4. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ A

 

Matěj Bárta (2.F) - 6. místo – celopražské kolo – Pražský glóbus – kategorie B

 

Dějepis:

Adam Prokop (3.E) - 4. místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Ema Pršalová (3.E) - 5.místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Matyáš Paulíny (3.E) - 6.místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

 

Sportovní úspěchy

Pohár pražských škol POPRASK - okresní kolo Praha 3

Kategorie 3D (prima, sekunda dívky), 3CH (prima, sekunda chlapci), 4D (tercie, kvarta dívky),4CH (tercie, kvarta chlapci)

Uvádíme zde poze medailové umístění, ostatní výsledky  ZDE.

Přespolní běh - 3CH - 2.místo, 4CH - 2.místo

Minifotbal - 3CH - 1.místo 

Stolní tenis - 3D - 2.místo, 3CH - 2.místo, 4D - 2.místo, 4CH - 3.místo

Basketbal - 4D - 2.místo, 4CH - 1.místo (krajské kolo - 4.místo ve skupině)

Florbal - 3D - 2.místo, 3Ch - 1.místo (krajské kolo - 5.místo ve skupině), 4D - 1.místo (krajské kolo celkově 6.místo)

Volejbal - 4D - 1.místo (krajské kolo 5.-8.místo), 4CH - 2.místo

Přehazovaná - 3D - 2.místo

Atletika - 4CH - 3.místo

 

Podrobnější výsledky naleznete pro nižší stupeň většinou ZDE.    Pro vyšší stupeň krajská kola ZDE.                                          

 

---------------------------------------------------------------

Školní rok 2017/2018

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Marek Nestěra - 1. místo - obvodní kolo

                         - 11. místo - krajské kolo - kategorie SŠ

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 10. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Tomáš Medřický - 28. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - kategorie A

Ondřej Burkert - 4. místo - obvodní kolo - kategorie Z9

Natálie Raková - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Max Tyx - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Pythagoriáda:

Jan Hendrych - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Nguyen Thu Thao - 1. místo - obvodní kolo

                                - 4. místo - krajské kolo - kategorie SŠ III. A

Viktorie Šilhánková - 7. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ II. C

 

Kategorie I.B - obvodní kolo

1. místo Jiří Janoušek 2.F.

2. místo Filip Novák -  1.F

 

Kategorie II.B. - obvodní kolo

4. místo - Anna Luisa Polanská

 

Německý jazyk:

Marek Jánský - 2. místo - obvodní kolo - kategorie III. A

Bunděva Diana - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II. B

Francouzský jazyk:

Viktor Šejdl - 11. místo - krajské kolo - kategorie B2

Přírodovědné předměty

Chemie:

František Mestek - 2. místo - obvodní kolo

                             - 19. místo - krajské kolo - Chemická olympiáda - kategorie D

Marek Nestěra - 28. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - Chemická olympiáda - kategorie C                                                                                                               

Zeměpis:

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 10. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Adam Prokop - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Matěj Bárta - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 1. místo - krajské kolo

                           - 7. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 02

Matěj Bárta - 12. místo - celopražské kolo - Pražský Glóbus - kategorie A

Ondřej Burkert - 11. místo - celopražské kolo - Pražský Glóbus - kategorie B

Dějepis

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 17. místo - krajské kolo - Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ

_____________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2016/2017

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                           - 2. místo - krajské kolo  

                           - 15. místo - celostátní kolo - kategorie SŠ

Dominika Novotná - 1. místo - obvodní kolo

                               - 23. místo - krajské kolo- kategorie ZŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Matěj Zvoníček - 24. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - kategorie C

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z9

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Maxmilian Tyx - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Pythagoriáda:

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - 8. ročník

Pavel Maršálek - 3. místo - obvodní kolo - 8. ročník

Matěj Čermák - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Jan Hendrych - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Václav Kořán - 3. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Tereza Matoušková - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Francouzský jazyk:

Martina Stenzlová - 5. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Německý jazyk:

Matyáš Novák - 1. místo - obvodní kolo - kategorie SŠ III.A

Jan Vacek - 1. místo - obvodní kolo - kategorie G II. B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Jan Vacek - 1. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Adéla Kulhavá - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Natálie Raková - 1. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Filip Do - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Biologie:

Viktor Šejdl - 21. místo - krajské kolo - Biologická olympiáda - kategorie B

Chemie:

Karolína Mocová - 3. místo - obvodní kolo - Chemická olympiáda - kategorie D

Zeměpis:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                           - 5. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Jaroslav Hadrava - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Adam Prokop - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 6. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 02

Ondřej Burkert - 21. místo - celopražské kolo - Pražský glóbus - kategorie B

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2015/2016

Matematika

Matematická olympiáda:

Tomáš Medřický - 23. místo - krajské kolo - kategorie B

Matyáš Novák - 28. místo - krajské kolo - kategorie B

Petr Novotný- 3.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Kamil Houdek - 1.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Štěpán Konšel - 1.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Pythagoriáda:

Vojtěch Vejšický - 2. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Jaroslav Hadrava - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Pavel Maršálek - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Logická olympiáda:

Ondřej Burkert - 22. místo - krajské kolo - kategorie B

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Vojtěch Šejdl - 3. místo - obvodní kolo - kategorie III.A

Nguyen Thu Trang - 1. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Lukáš Veselý - 2. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Jakub Bernášek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Francouzský jazyk:

Katerina Lagazzi - 4. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Vojtěch Úlehla - 13. místo - krajské kolo - kategorie B2

Německý jazyk:

Marek Jánský - 2. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Karolína Mocová - 1.-2. místo- obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Matyáš Meisner - 1.-2. místo- obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Zeměpis:

Václav Kořán - 2. místo - obvodní kolo

                       - 7. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Klára Babíčková - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                            - 3. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

František Mestek - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Leonard Zucconi - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Vojtěch Úlehla - 2. místo - obvodní kolo

                         - 13. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D

Ondřej Burkert - 3. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců -

                               kategorie ZŠ 01 a účast na E.ON Expedici EUROREBUS 2016

Ondřej Burkert - 2. místo - celopražské kolo - Pražský glóbus - kategorie A

Dějepis

Leonard Zucconi - 3. místo -obvodní kolo - Dějepisná olympiáda

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2014/2015

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                          - 4. místo - krajské kolo

                          - 5. místo - celostátní kolo - kategorie SŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Alexej Sitchuk - 1. místo - obvodní kolo

                         - 21. místo - krajské kolo - kategorie Z9

Lumír Blažek - 2.-3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Eduard Janoušek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Ondřej Burkert - 3.-6. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Pythagoriáda:

Ondřej Burkert - 1.-2. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Marie Dubová - 2.-4. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Logická olympiáda:

Ondřej Burkert - postup do krajského kola - kategorie B

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Ivet Bui Kim Yen - 1. místo - obvodní kolo

                              - 7. místo - krajské kolo - kategorie G II.B

Le Hai Thao - 2. místo - obvodní kolo - kategorie III.A

Přírodovědné předměty

Fyzika:

David Otta - 1. místo - obvodní kolo

                    - 4. místo - krajské kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Zeměpis:

Jan Malecha - 1. místo - obvodní kolo

                     - 9. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie D

Vojtěch Úlehla - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda -kategorie D

František Mestek - 1. místo obvodní kolo

                            - 14. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie A

Alena Koščová - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie B

Markéta Staňková - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie C

Ondřej Burkert - 2. místo - krajské kolo - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 01

Dějepis

Markéta Staňková - 3. místo - obvodní kolo - Dějepisná olympiáda

Jiné

Bobřík informatiky:

Kamil Houdek - 1. místo - ústřední kolo - kategorie Benjamin - 6.- 7. ročník

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2013/2014

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Veronika Růžičková - 24. místo - krajské kolo - kategorie SŠ

Česká lingvistická olympiáda:

Denisa Geislerová - 34. místo - celostátní kolo

Matematika

Matematická olympiáda:

Kamil Houdek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Alexej Sitchuk - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Pythagoriáda:

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Cizí jazyky

Francouzský jazyk:

Vojtěch Šejdl - 5. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Anglický jazyk:

Thao Le Hai - 8. místo - krajské kolo - kategorie III.B

Nguyen Thu Thao Nikola - 1. místo - obvodní kolo - kategorie I.A

Lada Součková - 1. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Markéta Šimáně - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Klára Hauserová - 2. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Petr Mráz - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

David Otta - 2. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Petr Zahurančík - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Zeměpis:

Jakub Čadek - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie A

Filip Ševčík - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie B

Jan Mandík - 12. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie D

Dějepis

Helena Habigerová - 2. místo - obvodní kolo

                                - 20. místo - krajské kolo - Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ

________________________________________________________________________________________________________________________

Vyhlášení vítězů soutěží a olympiád