Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
studenti
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Pedagogický sbor
Kariéra
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Maturita
Učební plány
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení pro školní rok 2020/2021
Plán práce školy
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Zahraniční zájezdy
Sportovní zájezdy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
Divadelní klub
Klub deskových her
Školní akademie
Soutěže
Rozvrh
Suplování
Školní jídelna
Zvonění
Školní parlament
Ke stažení

Uskutečněné akce školy

 

Plánované akce v Kalendáři

ARCHIV:  2018/2019

 

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

 

 

ÚNOR 2020

 

 11.2. Školní kolo zeměpisné olympiády - výsledky ZDE
6.2. POPRASK - Stolní tenis - celopražské kolo, 3 žáci ze 4.EF
4.2.  Den otevřených dveří 17:00 - 19:00
  4.F - Chemický workshop ÚFCH J. Heyrovského, 13:15 - 16:15
3. - 8.2.  Lyžařský výcvikový kurz sekunda E - Herlíkovice - foto ZDE

 

LEDEN 2020

 

30.1. Vysvědčení
28.1. Školní kolo konverzační soutěž v AJ - soutěž vítězů vyšších ročníků
27.1. Školní kolo konverzační soutěž v AJ - tercie, kvarta + vyšší stupeň
  Novoroční volejbalový turnaj - vyšší gymnázium
24.1. Školní kolo konverzační soutěž v AJ - prima, sekunda
  Školní kolo konverzační soutěž v NJ - vyšší stupeň
23.1. Školní kolo konverzační soutěže FJ, nižší a vyšší stupeň
  Školní kolo konverzační soutěže v NJ - nižší stupeň
22.1. Gaudeamus Praha, PVA Expo Praha
16.1. Konzultační podvečer
13.1. Seminář biologie - Hrdličkovo muzeum
10.1. Workshop v Židovském muzeu - 4. EF 
9.1. Celopražský turnaj středních škol - florbal, dívky
8.1. Maturitní ples v Lucerně

 

PROSINEC 2019

 

19.12. Česká mše vánoční
17.12. Gruzínský den
16.12. Adventní zájezd do Norimberku, vyšší stupeň gymnázia
  Divadelní klub GKS - Divadlo v Dlouhé, Mnoho povyku pro nic (sekunda - tercie)
  Seminář DVU - Kampa, stálá expozice, F. Kupka
13.12. Turnaj středních škol - KB Florbal Challenge - dívky
12.12. 4.E, 4.F Divadelní představení v AJ, Dickens: A Christmas Carol
  Divadelní klub GKS - Divadlo na Vinohradech, Návštěva staré dámy (kvarta a vyšší stupeň gymnázia)
11.12. 1.E,F Ověřovací šetření z ČJL (Cermat), 1.-2.VH
10.12. Seminář DVU - Výstava M. Rittsteina - Jízdárna Pražského hradu
6.12. Prima, sekunda -  workchopy dle výběru studentů
  Tercie, kvarta - sportovní turnaj a promítání
  Vyšší stupeň - Filmový festival "Jeden svět"
  18h - Setkání všech bývalých absolventů školy a 
5.12. Prima, sekunda - sportovní turnaj a promítání
  Tercie, kvarta - workchopy dle výběru studentů
  Vyšší stupeň - Filmový festival "Jeden svět"
  4.E - Chemický workshop ÚFCH J. Heyrovského - odpoledne
4.12. Přednášky a besedy formou výběru
  Odpoledne - slavnostní setkání bývalých a současných pedagogů a oficiálních hostů
  Turnaj středních škol - KB Florbal Challenge - chlapci
3.12. Školní akademie - 18h pro rodiče a veřejnost
  Školní akademie - dopoledne pro studenty
2.12. Třídy - historie školy, prohlídka výstavy, popř.návštěva a prohlídka kostela sv.Prokopa
2. - 6.12. Oslavy 120. výročí otevření školy

 

LISTOPAD 2019


 

27.11. Muzeum F. Kafky - 8.F
26.11. Den otevřených dveří
  Francouzský institut v Praze/Festival francouzského filmu - Fj - 7.EF, 2.A, 5.EF
  Zeměpisná přednáška "Srí Lanka" - Václav Špilar - 1.A, 3.A, 7.E
22.11. Robosoutěž SŠ 2019, výběr žáků ze 7.E a 8.F
21.11. POPRASK - meziškolní soutěž - florbal 4H - výběr žáků z 3.EF, 4.E,F - 6.místo-více zde
  Poslanecká sněmovna - 6.F
  Lingvistická olympiáda, vyšší gymnázium
19.11. Dějepisná olympiáda
  Třídní schůzky
  POPRASK - meziškolní soutěž - florbal 4D - výběr žákyň tercie, kvarty - 3.místo - více zde
15.11. POPRASK - meziškolní soutěž - florbal 3H - výběr žáků z 1.EF, 2.E - 4-místo - více zde
  Muzeum F. Kafky - 1.A
14.11. Týden vědy a techniky AV, exkurze, přednášky - seminář chemie
  POPRASK - meziškolní soutěž - florbal 3D - výběr žákyň z 1.EF, 2.E - 2.místo-více zde
12.11. Týden vědy a techniky AV ČR - exkurze, přednášky - 7.F
  Srovnávací testy AJ - maturita nanečisto - oktávy
11.11. Beseda k 30. výročí sametové revoluce - 6.EF, 2.A, 3.A, Seminář Dě
10.11. Divadelní klub GKS - Divadlo v Celetné, Mikulášovy patálie (sekunda - tercie)
5.11.  POPRASK - meziškolní soutěž - stolní tenis chlapci prima, sekunda - 5.místo


ŘÍJEN 2019

 

29.-30.10. Cesta do hlubin studia chemie - vybraní studenti oktáv - více ZDE
23.10. Zeměpisná přednáška - Kolumbie “ráj slasti a neřesti”, Planeta 3 000 - 6. EF, 2.A, 7.F - více ZDE
22.10. Zeměpisná soutěž Pražský globus - výsledky ZDE
21.10. V rámci oslav 120. výročí otevření školy se v aule našeho gymnázia uskutečnil koncert Barokní perly. Začátek koncertu v 19:00.
17.10. Divadelní představení Noc bláznů v divadle Rokoko - seminář z psychologie-více ZDE
  Německé divadelní představení ,,Smombie” na podporu výuky NJ - divadelní sk. Dramabox z Norimberku - 5.F.6.F
15.10. POPRASK - meziškolní soutěž - stolní tenis chlapci tercie, kvarta- 1.místo
14.10. Beseda s Ondřejem Ditrychem
12.-19.10. Zájezd do Gruzie - více ZDE
7.-9.10. Adaptační kurz první ročník - Kunratice - foto ZDE
4.10. Bankéři jdou do škol - 1.A, kvinty, tercie
3.10. Salesiánské divadlo - divadelní představení v AJ - kvarty
1.10. POPRASK - meziškolní soutěž - fotbal chlapci prima, sekunda - více ZDE

ZÁŘÍ 2019

 

30.9. Divadelní představení "Ta třetí" - 1.A + kvinty
  POPRASK - meziškolní soutěž - fotbal chlapci tercie, kvarta - více ZDE
26.9. Divadelní klub - Sen čarové noci v Národním divadle
  POPRASK - meziškolní soutěž - přespolní běh všechny kategorie-foto ZDE
23.9. Úniková hra Fakescape - 4.E - více ZDE
15.-29.9. Zájezd do Paříže - více ZDE
13.9. Památník Karla Čapka - 8.F
4.-12.9. Zájezd do Skotska a Anglie - více ZDE
3.- 6.9. Adaptační kurz primy Zbraslavice foto ZDE